Krytie

Prvé krytie v našej domácnosti sa uskutočnilo vo veku, keď by sme Boyka smelo mohli nazvať starým mládencom. Nakoniec, po mnohých neúspešných pokusoch o nakrytie svojho kastrovaného brata, sa však dočkal aj Boyo. Jeho vyvolenou sa stala exotická modrá bikolorka Rianna Soo Sweet Strieborná ruža majiteľky Simony Klegovej z Nitry.

Jedného septembrového dňa k nám teda zavítala Riny, ako ju doma volajú, a strávila u nás deň aj noc /viac Boykova panička nezvládla :)/.

Rianna, len čo vyšla z prenosky, presnorila celý náš byt /"Kde to som???"/ a takmer okamžite usúdila, že najrozumnejšie bude zvyšok večera stráviť vymetaním presne 27ročného prachu za nábytkom v obývačke.  Už som v duchu videla, akým fiaskom toto skončí a predstavovala som si tie najhoršie scénáre, ako rozoberáme obývačkovú stenu a ťaháme špinavú a deprimovanú Riny spoza nábytku.

Navečer sa však Rianna predsa len rozhodla, že prachu a tmy bolo dosť a ide sa obzerať zvyšok izby. Už som nechcela riskovať, elegantnou šípkou som skočila po mačke a spolu s Boyom skončili u mňa v izbe - istota je istota.

Aj keď spočiatku Rianna usúdila, že kryť ju zrejme budem ja, a adekvátne tomu sa aj správala, nakoniec, v neskorých nočných hodinách, sa podarilo /a potom ešte niekoľkokrát :D/.

A 23. novembra 2009 prišiel na svet výsledok Boykovho snaženia a mojich kruhov pod očami - traja rozkošní kocúrikovia Joker, Jasper a Jeremy. Ich fotografie si môžete pozrieť v Novinkách.